Porady dietetyczne

Fresh fruits and vegetables surrounded by a heart shaped measuring tape on white backgroundDla każdego człowieka, który pragnie zacząć uprawiać sport lub prowadzić zdrowy tryb życia, znaczenie słowa DIETA powinno być dobrze znane. Prawda jest jednak taka, że większość osób kojarzy dietę tylko i wyłącznie z męczącym odchudzaniem. Takie podejście od samego początku skazuje nas na porażkę.

Jak więc się do tego wszystkiego zabrać ?

Trzeba zrozumieć, że dieta to nic innego jak zmiana sposobu odżywiania, która polega na włączeniu do naszego codziennego jadłospisu produktów, które zawierają zdrowe tłuszcze, pełnowartościowe białka, dobrej jakości węglowodany oraz witaminy i minerały w postaci owoców i warzyw.

Dzięki zmianie nawyków żywieniowych możemy przybierać na wadzę lub tracić zbędne kilogramy.  Wszystko zależy od celów jakie dana osoba sobie wyznaczyła. Dieta stanowi nieodłączny element życia każdego człowieka i jest ona bardzo ważna w prawidłowym rozwoju organizmu ludzkiego jak równie ważna dla uniknięcia wszelkich chorób związanych z odżywianiem się.

Jeżeli pragniesz zacząć prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia, nasz trener  może Ci w tym pomóc. Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na dogodny termin konsultacji.

Zapraszamy,

Team Fitness X-Ray